KATU Asansör Sistemleri

KATU Asansör Sistemleri bugün son teknoloji ekipmanlarıyla yurt içi ve yurt dışında birçok müşterisinin projelerine en güvenilir çözümleri sunmaktadır.

 

Asansör sektöründe kalite ve güvenirliliği temsil eder. Üretimde her zaman kaliteli malzeme kullanır.
Müşterilerinin özel projelerine çözümler bulan uzman mühendis kadrosu ile çalışır. Ürün yelpazesi geniştir. Sattığı ürünün satış sonrası teknik desteğini verebilecek tecrübeli kadroya sahiptir.

Asansör Sistemleri

  • Hidrolik Asansör Sistemleri
  • Engelli Asansör Sistemleri
  • Yük Asansör Sistemleri
  • Araç Asansörleri

Asansörün genel işleyişiyle alakalı asansör güvenlik ekipmanları ve emniyet gerektiren yüksek teknoloji tertibatlarını alıyoruz.

Tüm ürünlerimizin bakım ve onarım çalışmaları alanında uzman arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Misyonumuz
Katu Asansör Sistemleri olarak, toplam kaliteye ulaşmanın yolunun mutlu müşteri ve mutlu çalışandan geçtiği bilinci ile ekip halinde yönetmeliklere uygun güvenilir ürün ve güler yüzlü hizmet sunarak, karlılığını ve devamlılığını sağlayabilmek adına her gün kendini yenileyen ve geliştiren kurum yapısı ile ülke ekonomisi ve sosyal yapısına katma değer yaratmayı kendine ‘MİSYON’ edinmiştir.
Vizyonumuz:

Müşterilerinin bugün ki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken gelecekteki beklentilerinede cevap vermek için de kendini sürekli geliştirirken iş sağlığına ve iş güvenliğine azami özen gösteren, çevreye ve doğadaki diğer canlılara duyarlı ürünler sunarak sektöründe öncü bir kuruluş olmayı kendine ‘VİZYON’ edinmiştir.